Ahotsenea Zuzenekoak

06 Asteazkena
11:00 11:30
La banda del abuelo "Rockanrola mailu bat da"
11:40 12:10
Akabu "Akabu"
12:20 12:50
Nebrashka "Bizimina"
13:00 13:30
Rafa Rueda "Hiri kristalezkoa"
13:40 14:10
Beira "Beira braillean"
14:20 14:50
ZaKill "Kill or die"
15:00 15:30
Perlata "Nondik hasi"
15:40 16:10
Eraul "Iraultza"
16:20 16:50
Nomadak "Nomadak"
17:00 17:30
Beñat Igerabide "Geldialdi bakoitzean"
17:40 18:10
Maider Zabalegi "Zuei"
18:20 18:50
Folketan "Hamaika entzuteko!"
19:00 19:30
Sofa "II"
19:40 20:10
SinMas "Desesperacion"
07 Osteguna
11:00 11:30
Katez "Zain"
11:40 12:10
Deus ez "Deus ez"
12:20 12:50
Tenpora "Itzulika"
13:00 13:30
Paddy Rekalde eta Itsua "Paddy Rekalde eta Itsua"
13:40 14:10
Kalera "Itzalak"
14:20 14:50
Kohatu "Ikusi ezin dena"
15:00 15:30
Birkit "Emen"
15:40 16:10
Gatom "Kostako vibes"
16:20 16:50
Erokomeri "Izan"
17:00 17:30
Mocker's "Beats of Freedom"
17:40 18:10
Euskatalites "Euskatalites"
18:20 18:50
Koiu "Infernuko atian gaude"
19:00 19:30
ETS "Ametsetan"
19:40 20:10
Liot "Haizeak eraman gaitzala"
08 Ostirala
11:00 11:30
Hara! "Adikzioak, desirak eta minak"
11:40 12:10
Ze Esatek! "Ibilita ikasten da erortzen"
12:20 12:50
Igor Arzuaga "Nire Begiak"
13:00 13:30
Bultz "Erraiak"
13:40 14:10
Itziarren Semeak "EH Republik"
14:20 14:50
Askoren artean "20 urtez Euskal Taupada"
15:00 15:30
Mugaldekoak "Galdemoduen trilogia"
15:40 16:10
Nøgen "LYS"
16:20 16:50
Maria Rivero & Tribu banda "Kintsukoroi"
17:00 17:30
The Fridays's Crew "Harresien gainetik"
17:40 18:10
Iker Lauroba "Nire gordelekutik"
18:20 18:50
Libe "Ilargia erori da"
19:00 19:30
Rodeo "Rodeo"
19:40 20:10
Haustura "Haustura"
09 Larunbata
11:00 11:30
Berri Txarrak 'Infrasoinuak'
11:40 12:10
FaltA "FaltA"
12:20 12:50
Bi bala "Arazo modernoak"
13:00 13:30
Trini Fox "Letaginak"
13:40 14:10
Anita Parker "Anita Parker"
14:20 14:50
Deidra "Ortziren mailukada"
15:00 15:30
Sardeska "R-Evolution"
15:40 16:10
Hibai "TripTics I-II"
16:20 16:50
Patxuko Nice "Hego haizea, ego querido"
17:00 17:30
Zazkel "Ez entzun"
17:40 18:10
Euskal Herriko Trikitixa Elkartea "Haziak"
18:20 18:50
Balerdi Balerdi "Galtzen ikasteko metodoa"
19:00 19:30
MG Banda "Hamelin"
19:40 20:10
Mr Pongo Band "Mr Pongo Band"
10 Igandea
11:00 11:30
Nonguayaz "Nonguayaz"
11:40 12:10
Atzekabe "Gure bidea"
12:20 12:50
Huts "Mamuak"
13:00 13:30
The Icer Company "Belurbe"
13:40 14:10
Xabi San Sebastian "Zuhaitzak ez du beldurrik"
14:20 14:50
Didar "Didar"
15:00 15:30
Mushkum "Denbora"
15:40 16:10
Baneki "Sentizazu"
16:20 16:50
Enekora "Maitatzea nahiago"
17:00 17:30
Pauline & Juliette "Hegaldaka"
17:40 18:10
Kaskezur "Azpisugeak"
18:20 18:50
Zaratamakers "Eboluzioa"
19:00 19:30
Hiri Galduak "Paititi"
19:40 20:10
Odolaren mintzo "Etsipenaren aurka"

Ahotsenea Solasaldiak

06 Asteazkena
11:00 11:25
Silvia Federici "Caliban eta sorgina"
11:30 11:55
Judit Ruiz de Munain, Patxi Zubizarreta, Jokin Mitxelena "Zukafukamusuka"
12:00 12:25
Fito Rodriguez "Egunero egun ero"
12:30 12:55
Demode Quartet "Musikal guztiak ia ia"
13:00 13:25
Maddi Zubeldia "Deserrria haurtzaro"
13:30 13:55
Robert Menasse "Europar mezularia"
16:30 16:55
Maiatz aldizkaria
17:00 17:25
Miren Gaztañaga + EHAZE "Stereo + Euskal antzerkigintza: 2017ko txostena"
17:30 17:55
Iñaki Irazu "Errukiaren saria"
18:00 18:25
Yogurinha Borova "Amari"
18:30 18:55
Luis Garde "Barbaroak baratzean"
19:00 19:25
Alboka folk taldea "Lurra, ur, haize"
07 Osteguna
11:00 11:25
TAILERRA
11:30 11:55
Anjel Lertxundi "Horma"
12:00 12:25
Lola Sarratea "Lolita"
12:30 12:55
Igela argitaletxeko nobedadeak
13:00 13:25
Jon Maia "Berriak jaio ginen"
13:30 13:55
Beñat Axiari, Joseba Irazoki eta Julen Axiari "Bas(h)oan"
16:30 16:55
TAILERRA
17:00 17:25
Iñigo Urdinaga "Surflaria eta paradisua"
17:30 17:55
Yoseba Peña Landaburu "Ixo (1987)"
18:00 18:25
Silvia Federici (Izenburua oraindik erabaki gabe)
18:30 18:55
Trizak (Jon Piris, Julen Izarra, Hasier Oleaga) "Trizak"
19:00 19:25
Julen Garate Azpitarte "Argi estalia"
08 Ostirala
11:00 11:25
Askoren artean "39 idazle nafar"
11:30 11:55
Joseba Tapia "Besamotzak"
12:00 12:25
Erroa argitaletxearen liburuak
12:30 12:55
Eider Rodriguez "Bihotz handiegia"
13:00 13:25
Hegats aldizkaria
13:30 13:55
Juankar L. Mugartza "Arima animalia"
16:30 16:55
Jon Iñaki Lasa "Bidaiak"
17:00 17:25
Jon Arretxe "Arrutiren banda"
17:30 17:55
Iñaki Perurena "Harria maitasun istorioa"
18:00 18:25
Mariñe Arbeo, Malen Amenabar, Nerea Ibarzabal, Ane Labaka "Xixili"
18:30 18:55
Tere Irastortza "Txoriak dira bederatzi"
19:00 19:25
Juan Mari Beltran "Soinu-tresnak Euskal Herriko musikan (1985-2010)"
09 Larunbata
11:00 11:25
Juan Kruz Igerabide "Labur txintan"
11:30 11:55
Jasone Osoro "Kastinga"
12:00 12:25
Kepa Altonaga "Patagoniara Hazparnen barrena"
12:30 12:55
Ane Labaka eta Beatriz Egizabal "Erradikalak gara"
13:00 13:25
Uxue Alberdi "Jenisjoplin"
13:30 13:55
Keu Agirretxea "Inprophono"
16:30 16:55
Itxaro Borda "Odolak su gabe diraki"
17:00 17:25
Martin Bidaur "Itzulera"
17:30 17:55
Julen Ribas eta Eider Rodriguez "Santa familia"
18:00 18:25
Jakoba Errekondo & Antton Olariaga "Landareak lantzen"
18:30 18:55
Garazi Arrula Ruiz "Gu orduko haiek"
19:00 19:25
Belatz "Gerezi garaia: Lucio Urtubiaren bizitzari buruzko eleberri grafiko bat"
10 Igandea
11:00 11:25
Mikel Urdangarin "Margolaria"
11:30 11:55
Asier Serrano "Denen mina da nirea"
12:00 12:25
Pierre Mestrot "Bihotz ebatsiak"
12:30 12:55
Aingeru Epaltza "Mendi-joak"
13:00 13:25
Sergei Doblatov "Filiala"
13:30 13:55
Ander Garcia "Hiru"
16:30 16:55
--
17:00 17:25
--
17:30 17:55
--
18:00 18:25
--